Novi uspjesi velikogoričkih tenisača
Na turniru Hrvatskog teniskog saveza za dječake do 14 godina koji se proteklog vikenda održavao u Zagrebu, tenisači Teniskog kluba iTeam dominirali su i osvojili turnir u obje kategorije. Abbas Nazarov bio je pobjednik turnira pojedinačno, a Damjan Kvakan u konkurenciji parova.
Abbasu je to sada već drugi osvojeni turnir u nizu nakon što je prije tri tjedna osvojio turnir u Vrbovcu, a svi u klubu se nadaju kako će mladi tenisač nastaviti s ovakvim rezultatima i na predstojećim turnirima. Što se tiče Damjana Kvakana koji je osvojio parove njemu je ovo sada već treći jaki turnir koji je ove godine osvojio u parovima pa možemo reći da se Damjan sada već profilirao u jednog od najboljih mladih igrača parova u Hrvatskoj.
Najmlađi su pak odlično nastupili na teniskim turnirima u Ogulinu. Naime, tamo su se igrala tri turnira od kojih su Goričani nastupali na turniru do 8 godina na kojem briljirao Niko Janjetović osvojivši prvo mjesto. Na turniru u kategoriji do 10 godina ponovo je odlična bila Sara Bedenik koja se plasirala u polufinale.
Galerija slika
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina
Velikogorički sedmaš Mijo Novak osvojio broncu na Matematičkoj olimpijadi u Rumunjskoj
Velika nedjeljna završnica Gorica Opena: Vrhunska odbojka na pijesku na terenima kod Betonca!
Velika Buna pobjedom nad Šiljakovinom krenula u obranu naslova, u nedjelju se igra u Donjem Hruševcu i slavi Dan mjesta
Velikogorička priča o Kristini Ivatović i o društvu koje okreće glavu kada to ne bi trebalo