Na Trsišču u Gornjoj Opatiji nastavlja se MNL Vukomeričkih gorica
Uspješno su odigrana prva tri kola Malonogometne lige Vukomeričkih gorica, nakon kojih niti jedna ekipa nema maksimalan učinak.
Na vrhu su Lijevi Štefanki, s minimalnom prednošću ispred Kravarskog, Novog Brda, Donjeg Hruševca, Dubranca i Gornje Opatije, koja je i idući domaćin breške malonogometne karavane.
Subotnji program na Trsišču počinje od 15 sati, okršajem domaćina i Dubranca. Nakon njih na teren izlaze Kozjača i Kravarsko pa Strezojevo i Velika Buna.
Prema rasporedu slijede utakmice Opatije i Novog Brda, Hotnje i Lučelnice te Pokupskog i Gornjeg Hruševca.
Markuševec će se suprotstaviti Šiljakovini, a za kraj je predviđen derbi Lijevi Štefanki - Donji Hruševec.

Prvi vikend u srpnju ponovno se igra dupli program, Breška liga u subotu 4. srpnja seli u Veliku Bunu, a odmah idući dan se šesto kolo igra u Šiljakovini.
Na ljestvici nakon tri kola nema ekipe koja nije osvojila barem jedan bod.

(Foto: MNL Vukomeričke gorice)
Lumidea u Velikoj Gorici: Otvoren prvi Baby Signs centar u Hrvatskoj za najmlađe i njihove roditelje
Patrik iz Velike Gorice zablistao na emotivnoj reviji za maturante bez roditeljske skrbi
Velika Gorica dio EU projekta„Let it BEE“: Kod kapele sv. Lovre stiže edukativni park za djecu o pčelama
Jurjevski krijesovi od Dubranca do Velike Gorice: Završnica uz bogat folklorni program i Slavonske lole
Matičin četvrtak posvećen Umjetničkoj školi Franje Lučića
Velika Gorica je važno središte hrvatske paraatletike: Martina Krog srušila državni rekord i ponijela titulu najbolje natjecateljice goričkog mitinga