Mrva u Podgorici do nove medalje: Hrvatsku u Crnoj Gorici predstavljali i Marija Sečenj, Marko Vračan i Lorena Rinčić
Novi vrhunski rezultat za našu Mirjanu Lučić i Parastolnoteniski klub Uspon, koji je bio dio hrvatske reprezentacije na međunarodnom ITTF World Para Challenger Podgorica 2026 turniru u Crnoj Gori. Mrva je stigla do brončane medalje, a sjajne nastupe ostvarili su i Marija Sečenj, Marko Vračan i Lorena Rinčić…
Posebna je čast predstavljati Hrvatsku na jednom ovakvom natjecanju, a zanimljivo je kako od devet predstavnika naše reprezentacije čak četvero ih je bilo iz našeg Uspona, što je svakako i ogromno priznanje za njihov rad.

Lučić je u skupini u tri seta svladala Evu Kuts, a onda je u dramatičnom meču u pet setova izgubila od predstavnice Turske Neslihan Kavas, nakon što je imala prednost 2:1 u setovima. U četvrtfinalu je svladala Olgu Gorshkalevu, dok ju je u poluzavršnici zaustavila Poljakinja Kaolina Pek.

Mirjanina bronca bila je jedina medalja za Hrvatsku na ovom natjecanju!
Marija Sečenj, Marko Vračan i Lorena Rinčić nastupili su u konkurenciji snažnih suparnika iz cijelog svijeta, a odigrali su nekoliko dobrih i čvrstih mečeva.

U naredna dva tjedna Usponovci će nastupiti na još dva turnira u Sloveniji, gdje će imati novu priliku za dokazivanje i potvrdu rada i upornosti.
Josip Šalković iz Velike Gorice razvio Prijevozko, aplikaciju koja prati ZET i HŽ na jednom mjestu
Branitelji 153. brigade obišli ratni put na području Orašja i odali počast poginulima
Dopustite javnosti da upozna vašu umjetničku crtu: Izložite radove u Područnoj knjižnici Galženica
Župa Navještenja ponovno okuplja djecu na Ljetnom oratoriju
Pomladak KUD-a Nova Zora nastupit će na Malim Đakovačkim vezovima
[VIDEO] Naš Ante junak slavlja Vatrenih: Na ovoj pobjedi treba nastaviti graditi i biti bolji na turniru