Mraclin uvjerljiv kod Stupnika, Ban Jelačić deklasirao Vatrogasce iz Zdenaca Brdovečkih

04.04.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Mraclina nastavili su utrku s TOP-om iz Kerestinca za drugu poziciju Jedinstvene županijske lige pobjedom 3:1 na gostovanju kod Stupnika.

Sve je bilo praktički odlučeno već u prvom dijelu, Petar Milatović zabio je u 18. minuti i onda opet u finišu poluvremena...

Hrvoje Šikić je brzinski dodao još jedan pogodak i tako u potpunosti domaćina udaljio od bodova. Početkom nastavka Stupnik preko Bilića smanjuje zaostatak, ali nije uspio unijeti neizvjesnost u završnicu...

NK MRACLIN: Josip Marić, Ivan Cerovski (Hrvoje Kolarić 65'), Josip Domitrović, Filip Onić, Ivan Kos, Petar Milatović, Mario Kos (Hrvoje Koleš 88'), Matej Skrbin, Bruno Dandić (Domagoj Desput 90'), Ladislav Roginić, Hrvoje Šikić.

Pobjedu je ostvario i TOP, na gostovanju u Buševcu kod Poleta. Domaći su 'nulu' držali sat vremena, a onda je Mario Žuti svladao Bradića. Konačnih 0:2 postavio je Aldin Dizdarević, tri minute prije kraja.

NK POLET BUŠEVEC: Hrvoje Bradić, Damir Baćan, Marko Tičarić, Robert Zlodi (Ivan Klafurić 54'), Marijo Pejak, Zvonimir Matušin, Ivica Sučić, Bruno Šestak (Luka Rožić 84'), Bruno Jušić, Marko Klafurić, Daniel Brajković (Janko Mikulić 77').

Ban Jelačić je u Vukovini bio dominantan protiv Vatrogasca iz Zdenaca Brdovečkih.

Antoni Prizmić je na isteku prvih pola sata probio obranu gostiju, a Filip Harambašić i Miron Memić su na otvaranju drugog poluvremena usmjerili ovaj dvoboj na stranu Jelačića. Konačnih 4:0 postavio je Harambašić pola sata prije kraja.

NK BAN JELAČIĆ VUKOVINA: Ivan Marković, Marko Rovišan (Petar Krasnić 46'), Dominik Smolković, Ivan Smok (Tomislav Sremić 80'), Josip Mihanović (Antonio Nikić 80'), Filip Harambašić, Mateo Nikić, Josip Matić, Miron Memić (Marko Rajić 64'), Jurica Čumpek (Jakov Karaula 80'), Antoni Prizmić.

Posted by NK Ban Jelačić Vukovina on Saturday, April 3, 2021

Od ostalih naših klubova u 21. kolu JŽNL-a Lomnica je s 0:2 doma izgubila od favorizirane Svete Nedelje, Klas je u Mičevcu doživio potop od Vinogradara, koji je slavilo čak 6:0.

Turopoljac će u Kučama dočekati Naftaš Ivanić u ponedjeljak.