Mraclin u sučevoj nadoknadi ostao bez pobjede kod Vinogradara, prvo proljetno slavlje Lomnice, Turopoljac nadigrao Strmec

09.05.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Mraclina ostali su bez pobjede na gostovanju kod Vinogradara u sudačkoj nadoknadi, nakon što im je sudac Kožarec prvo isključio Roberta Petravića, a onda i Mateja Skrbina.

Petravić je dva žuta kartona dobio zbog prigovora, pola sata prije kraja, ali su Mraclinci ipak uspjeli doći do prednosti. Matej Skrbin zatresao je mrežu domaćina u 71. minuti.

Međutim, niti to nije bilo dovoljno, Skrbina je pet minuta prije kraja Kožarec također poslao u svlačionicu, a Vinogradar je tek nakon toga uspio doći do izjednačenja, golom Borkovića.

NK MRACLIN: Sonny Boy Dražić, Ivan Cerovski (Slavko Vidović 61'), Robert Petravić, Josip Domitrović, Filip Onić, Josip Jurič (Hrvoje Koleš 88'), Petar Milatović, Matej Skrbin, Bruno Dandić, Ladislav Roginić (Hrvoje Kolarić 88'), Hrvoje Šikić.

Za pravu senzaciju pobrinula se Lomnica, koja je na svom travnjaku s 1:0 dobila drugoplasirani TOP iz Kerestinca.

Antonio Jeđud zabio je odlučujući gol u 19. minuti, a ekipa Štefa Deverića uspjela je do kraja sačuvati prednost.

Prva je ovo proljetna pobjeda Lomnice, nakon sedam poraza i jednog remija.

NK LOMNICA: Petar David Buđak, Antonio Jeđud (Sandro Dittrich 33' / Igor Gusak 56' / Marko Čolić 90'), Filip Gršić, Hrvoje Dilberović, Marko Dijanežević, Josip Štuban (Marin Ćurić 73'), Kristian Arbanas, Petar Godinić, Luka Bubalo, Matej Jukić-Sunarić, Leon Grgić.

Turopoljac je u Kučama bez previše problema sredio Strmec, golovima Stjepana Martinića i Marija Šandora u otvaranju utakmice, dok je konačnih 3:0 postavio Tomislav Horvat u 66. minuti dvoboja.

NK TUROPOLJAC: Petar Kovačić, Stjepan Martinić (Stjepan Rak 74'), Filip Dejanović (Matija Čaić 46'), Dario Iličić, Marko Preradović, Marijo Šandor (Leon Jaki 46'), Marko Paradžik, Vjekoslav Lučić (Dino Halilić 57'), Robert Begić, Tomislav Horvat, Adrian Perić (Tomislav Šutalo 57').