Meštrica i Klas teško stradali na otvaranju nove sezone, u nedjelju u Kučama gostuje Kupa
Nisu na najbolji mogući način, blago rečeno, u novu sezonu Jedinstvene županijske nogometne lige ušli niti Meštrica ni Klas iz Mičevca, koji su teško stradali na gostovanjima kod Zrinskog u Farkaševcu i kod Kloštra...
Niti jedni niti drugi nisu zabili niti pogodak, a oba naša turopoljska kluba primila su po četiri komada.
U 4:0 slavlju Kloštra protiv Klasa Marković je bio dvostruki strijelac, dok su po jednom precizni bili Filipović i Zubatović.
Ekipa iz Mičevca je od 37. minute igrala bez isključenog Lovretića, koji je psovkama 'počastio' suca Cikojevića iz Novaka.
Za momčad Siniše Miokovića su od prve minute krenuli Petrović, Šaban, Petir, Lovretić, Babić, Komljenović, Celčić, Majić, Galić, Jambrišak i Gredelj. Fran Matić upao je početkom nastavka, a Valentino Ivanović 20-ak minuta prije kraja.
Za Zrinski je pak Mataušić postigao dva pogotka, dok su mrežu Meštrice u 4:0 pobjedi pogađali i Runtas i Ivanović.
U prvih 11 ekipe iz Gornje Lomnice bili su Ivan Mihalinčić, Krpečanec, Tuka, Kovačević, Janječić, Karavla, Goran Mihalinčić, Košutić, Krajina, Šebek i Ćevid. Marino Kamenjašević je 20-ak minuta prije kraja stao među vratnice umjesto Mihalinčića, dok je na startu drugog dijela ušao Noa Prosenjak.
Preostale utakmice prvog kola JŽNL igraju se u nedjelju od 17.30 sati, a posebno zanimljivo bit će u Kučama, gdje kod Turopoljca gostuje Kupa iz Pokupskog.
Mladost u Obrezini dočekuje Sutlu Laduč, Lomnica igra doma protiv Sloge iz Križa, a Polet iz Buševca gostuje kod Vatrogasca u Zdencima Brdovečkim.
Atletičarka Dora Čolig nova je Miss sporta Hrvatske, rukometašica Udarnika Vasilisa Jakubovskaja osvojila titulu Miss fotogeničnosti
„Petrovo v Rakitovcu“ uz besplatnu predstavu za djecu, gulaš od divljači, kviz znanja i tamburaše
Brzina, sekunde, ali bez G-sila: Velikogoričanin Zvonimir Kranjčec slavio na otvaranju sezone Prvenstva Hrvatske u digitalnom moto sportu
Proštenje u Šćitarjevu donosi cjelodnevni program i večernju feštu uz glazbu uživo
Gastro Turopolja među 38 manifestacija koje su dobile potporu Zagrebačke županije
Gorička rukometna mladost osvojila Kataloniju: Nastup na prestižnom turniru, kulturno uzdizanje u Barceloni i kupanac na poznatoj plaži!