Marko Pancirov okupio nogometaše Mraclina
Nogometaši Mraclina pod vodstvom Marka Pancirova koji je jesenas za kormilom naslijedio Vladu Horvata, proteklog utorka započeli su s pripremama za proljetni dio prvenstva u Prvoj županijskoj ligi. Jesenska dionica i nije bila odveć uspješna za mraclinski klub, budući da je zauzeto skromno deveto mjesto s tek 18 osvojenih bodova. Proljetni cilj stoga je vrlo jasan- pokušati ostvariti plasman u gornju polovicu.
Tijekom zimske stanke na Novu grabu nije pristigao još niti jedan igrač, a nitko od igrača nije napustio klub, tako da su na popisu trenera Pancirova sljedeća imena; Dražić i Culović, A. Dolibašić , J. Dolibašić, Cota, Rus, M. Kos, I. Kos, Onić, Jakovljević, J. Domitrović, A. Domitrović, Petravić, Ćevid, J. Cvetnić, Jurić, Bartolović, Čičak, Starčević i Đurašin.
Do prvenstvenog starta i domaće utakmice protiv Zvekovca momčad će odraditi 21 trening te odigrati susrete protiv Lomnice, Gradića, Mladosti, juniora Hrvatskog dragovoljca, Poleta te Bana Jelačića u sklopu Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice.
Pavao Galović s tri komada usmjerio Donji Hruševec prema slavlju, najbrži i najljepši gol Breške lige na dvoboju kravarskog i Dubranca
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićena vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču