Mala gesta zahvale: Srebrni Šandor dobio dres Gorice i novčanu nagradu
31.10.2021. / Damir Žbulj
Jedini blistavi trenutak gostovanje Dinama na velikogoričkom Gradskom stadionu dogodio se i prije početka same utakmice.
Naš fantastični brončani paraolimpijac iz Rio de Janeira i srebrni iz Tokija ove godine, Velimir Šandor, dobio je prigodni dres HNK Gorica i novčanu 'nagradu' od deset tisuća kuna.
Bila je to samo mala gesta zahvale turopoljskog prvoligaša za sve sjajne rezultate koje je naš Brežanin iz Opatije ostvario.
Dres Gorice dobio je i njegov sjajni trener Ivan Čengić, Slavonac rodom iz Đakova.
Šandor je dvoboj odgledao uz travnjak i nije imao što za vidjeti.
Doslovno.
Zbog guste magle nejasno je zašto se ovaj susret uopće odigrao do kraja.
Gorica je na kraju i izgubila 0:2, golovima Petkovića i Andrića.
(Foto: Goran Stanzl/PIXSELL)
Zadnje objavljeno
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"