Lukavec slavio i treću u nizu: Grozdek i Vujičić sredili Segestu

02.04.2023. / Damir Žbulj

Kako u tjedan dana skupiti devet bodova? Pitajte nogometaše i trener Lukavca, kojima je to uspjelo nakon slavlja protiv Vrbovca, Lučkog i sada Segeste!

Navijači su ponovno uživali, a sada je i puno bolji pogled na ljestvicu 3. NL Centar, jer je ekipa Slavena Batovanje napredovala do deset pozicije i s 30 osvojenih bodova može mirnije ući u završnicu sezone.

Za 2:0 pobjedu nad osmoplasiranom Segestom pobrinuli su se Antun Grozdek u devetoj minuti iz kaznenog udarca te Antonijo Vujičić, koji je mrežu gostiju zatresao sredinom prvog poluvremena.

U prvih 11 bili su još vratar Ante Anić, kapetan Marijan Grdenić, Josip Žuljević, Alen Vidaković, Mario Milašinović, Domenik Quni, Luka Povoljnjak, Luka Talan i Ante Banić. Posljednjih pola sata na terenu je proveo i Marko Cimeša, a s klupe su ušli još i Domagoj Matić te Ivan Jurleta.

Kurilovec na Udarniku nije mogao zaustaviti Lučko, točnije njihovog ofenzivca Marija Čičkovića, koji je kompletirao hat-trick za konačnih 0:3 na semaforu.

Dinamo je u Odranskom Obrežu izgubio od drugoplasiranog Vrapča rezultatom 1:2. Gosti su poveli iz penala u 23. minuti, kojeg je realizirao Markušić. Utakmicu je prelomio pogodak Maciela u 66. minuti, dok su domaći u završnici uspjeli tek smanjiti zaostatak preko Ndaoa.

Lukavec će u idućem kolu pokušati iznenaditi vodeći Karlovac, Kurilovec ide na noge Segesti u Sisak, a Dinamo također ide na gostovanje, ali kod Ponikvi.