Lukavec prošao 'bos po Trnju', Kurilovec poražen u sudačkoj nadoknadi

22.11.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Lukavca nisu se baš najbolje proveli na gostovanju u pretposljednjem kolu jesenskog dijela sezone 3. HNL Središte, jer je u zagrebačkom Trnju domaćin slavio 3:1.

Imali su gosti puno prigovora na suđenje, kod prvog pogotka sudac Fotivec prvo je sudio penal, a onda je priznao gol postignut u nastavku akcije, dok i drugi gol Trnja, početkom nastavka, ulazi u kategoriju dvojbenih kaznenih udaraca. U 68. minuti već je tri razlike i tu je bio kraj ove 'trnovite' priče Lukavca u Trnju.

Počasni pogodak zabio je u posljednjoj minuti regularnog vremena Dino Konjevod.

NK LUKAVEC: Nino Martin Luter, Marijan Grdenić, Matija Ezgeta Antonio Šiprak 84'), Marko Grdenić, Roko Ivezić, Karlo Althaller (Filip Peranić 84'), Dino Konjevod, Albert Valentinčić (Ivan Krpečanec 58'), Petar Gudelj, Roko Krpan (Domagoj Lagundžija 72'), Mario Meter (Luka Borković 58')

Ništa bolje nije se proveo niti Kurilovec na svom Udarniku protiv zagrebačke Trešnjevke, koja je pomalo iznenađujuće stigla do bodova, pogotkom u sudačkoj nadoknadi.

Gosti su poveli sredinom prvog dijela, ali je nakon pola sata igre Đevad Selman izjednačio. Karlo Josipović je na samom kraju dvoboju iznenadio obranu Kurilovčana i osigurao slavlje ekipi Renata Jurčeca.

NK KURILOVEC: Leon Išek, Tomislav Grdenić, Musa Ugbede (Mateo Beganović 27'), Kristian Popović, Matej Resler, Niko Tolj, Đeved Selman, Antonio Bakula (Filip Župetić 64'), Marko Kušec, Stjepan Završki, Ante Radoš

U posljednjem kolu prije zimske pauze Lukavec igra na Udarniku protiv HAŠK-a, u subotu od 14 sati. Kurilovčani u istom terminu gostuju u Vrbovcu.