Lucija Turčić osvojila treći teniski turnir ove godine
Mlada Velikogoričanka Lucija Turčić (TK iTeam) nastavlja s izvanrednim rezultatima iz tjedna u tjedan. Ovoga puta osvojila je vrlo jak turnir u Zagrebu te se po treći puta ove godine podigla pobjednički pehar.
Ono što je ovaj uspjeh čini zaista izvanrednim i rijetko viđenim je način na koji je Lucija otišla do kraja. Naime, Lucija je u četiri odigrana kola (prvo kolo je bila slobodna) protivnicama prepustila sveukupno pet gemova. Čak i finale u kojem se očekivao neizvjestan meč slavila je rezultatom 6:0 i 6:1.
S ovim rezultatom Lucija će na najnovijoj rang listi vrlo vjerojatno ući među tri najbolje igračice u državi u svojoj konkurenciji. Velika Gorica ima dugogodišnju tradiciju sjajnih tenisačica i brojnih hrvatskih juniorskih reprezentativki kojima je trener, kao i Luciji, ponosni Robert Kardum. Sudeći po rezultatima mlade Lucije uskoro bi Velika Gorica mogla imati još jednu reprezentativku.
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina
Velikogorički sedmaš Mijo Novak osvojio broncu na Matematičkoj olimpijadi u Rumunjskoj
Velika nedjeljna završnica Gorica Opena: Vrhunska odbojka na pijesku na terenima kod Betonca!
Velika Buna pobjedom nad Šiljakovinom krenula u obranu naslova, u nedjelju se igra u Donjem Hruševcu i slavi Dan mjesta
Velikogorička priča o Kristini Ivatović i o društvu koje okreće glavu kada to ne bi trebalo