Lepršavo i uvjerljivo otvaranje nove sezone goričkih košarkaša!

18.09.2021. / Damir Žbulj

Košarkaši Gorice uvjerljivo su otvorili novu sezonu HT Premijer lige te su pokazali kako ponovno imaju velike ambicije i kako 'pucaju' na najviše pozicije u samom vrhu hrvatske košarke!

Na 'vrućem' Baldekinu nikad nije lako doći do bodova, no, Bikovi su vodili od početka do kraja te su na kraju slavili s 56:73

Lijepo se predstavio Cvitković, koji bi mogao biti lijepo pojačanje.

Baković, Uljarević, Kalajžić i Mašić isporučili su ono što se od njih i očekuje, a svoj doprinos dao je i Dino Cinac, koš jedno novo ime u Sesarovoj momčadi.

Na ulasku u zadnju četvrtinu bilo je 44:60, a ubrzo je i 'plus 21' na semaforu za Goričane pa su priliku dobili i oni mlađi, poput Milolože, dojučerašnjeg juniora.

Trener Sesar može biti zadovoljan prikazanom partijom svojih igrača, novi kapetan Borna Kapusta sjajno je organizirao ekipu na terenu i gorički ljubitelji košarke se u novoj sezoni mogu nadati novim sjajnim uspjesima i rezultatima.

Prije početka utakmice održana je minuta šutnje za nedavno preminulu legendarnu hrvatsku košarkašicu Žanu Lelas.

(Foto: Milana Balaban)