Leon Hasanović ušao s klupe i zabio dva komada za slavlje Dinamo-Hidrela nad Turopoljem, Toni Štefner odlučio okršaj Vatrogasca i Posavca

13.09.2022. / Damir Žbulj

U trećem kolu 1. ŽNL Istok Dinamo-Hidrel je u okršaju s Turopoljem stigao do svoje druge ovosezonske pobjede. U izjednačenom dvoboju u prvom poluvremenu nije bilo golova, ali su domaći u nastavku uspjeli iskoristiti svoje prilike...

Junak je bio mladi Leon Hasanović, koji je u 67. minuti ušao umjesto Filipovića, a onda je nekoliko minuta kasnije zabio i svoj prvi pogodak. Na konačnih 2:0 Hasanović je postavio desetak minuta prije kraja utakmice u Novom Čiču.

Vatrogasac je u Kobiliću s minimalnih 1:0 svladao Posavec, a jedini pogodak postigao je Toni Štefner u 17. minuti susreta.

Ekipa trenera Matkovića je prvi vrhu ljestvice s dvije pobjede, jednim neodlučenim ishodom te sedam osvojenih bodova.

Identičan učinak, uz malo bolju gol-razliku, ima i vodeća Buna, nakon domaćeg 0:0 remija s Kloštrom.

Četvrto kolo 1. ŽNL Istok u subotu otvara Turopolje, u goste im od 17 sati stiže NK Gaj. U nedjelju se u 17 sati igra derbi u Kobiliću, Vatrogasac je domaćin Dinamo-Hidrelu. U istom terminu Posavec dočekuje Kloštar, a Buna gostuje kod Rakovca.