Kurilovec s igračem više uzeo samo bod u okršaju sa Segestom, Lukavec minimalno poražen kod Lučkog

12.03.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca nisu uspjeli dobiti sisačku Segestu na Udarniku, iako su posljednjih pola sata imali igrača više na travnjaku.

Gosti su poveli u 60. minuti, mrežu Išeka je pogodio Kesse, ali samo dvije minute kasnije Ivan Stojaković dobiva drugu javnu opomenu i Segesta ostaje s desetoricom...

Ivan Knežić je u 70. minuti ušao u igru umjesto Habila, a tri minute kasnije je zabio za 1:1. Ipak, Kurilovčani nisu uspjeli u završnici doći do još jednog pogotka i sva tri boda.

Trener Harambašić nije bio zadovoljan suđenjem, ali je njegova momčad trebala bolje iskoristiti svoju šansu.

U početnoj postavi bili su Leon Išek, Tomislav Grdenić, Niko Tolj, Musa Ugbede, Mijo Šarić, Matej Resler, Alili Habil, Đevad Selman, Antonio Bakula, Marin Matoš, i Stjepan Završki, dok su 20-ak minuta prije kraja priliku dobili i strijelac Knežić te Filip Župetić.

U 20. kolu 3. HNL Središte Lukavec je gostovao kod Lučkog, ali nije uspio iznenaditi favoriziranog suparnika.

Sredinom prvog poluvremena Karlo Belak je domaće doveo do prednosti, a 1:0 ostalo je na semaforu i do kraja susreta.

Za Lukavec su zaigrali Nino Martin Luter, Bruno Bilić, Marijan Grdenić, Roko Ivezić, Karlo Althaller, Hrvoje Humeljak, Luka Sedlaček, Franko Žitković, Petar Gudelj, Ivan Krpečanec. Marko Cimeša, dok su desetak minuta prije ušli Ilija Radulović i Roko Krpan.

Ekipa Slavena Batovanje upisala je 12. ovosezonski poraz te je ostala na 16 osvojenih bodova, četiri više od Mladosti iz Petrinje i sedam od Ponikvi, koje su na dnu ljestvice.

U idućem kolu u Lukavec stiže upravo petrinjska Mladost, dok Kurilovčani gostuju na Ravnicama.