Kurilovčani nezasluženo propustili pobijediti Vrapče

13.10.2019. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca nisu imali previše razloga za zadovoljstvo nakon dvoboja osmog kola 3. HNL Središte protiv Vrapča.

Susret na Udarniku je završio bez pobjednika, rezultatom 1:1, no, moglo je sve biti drugačije da je Matej Kelava realizirao kazneni udarac kojeg je krajem prvog poluvremena izborio Marin Sudar, odnosno da je Slunjski u dva navrata umjesto okvira gola pogodio protivničku mrežu...

Gosti iz Zagreba poveli su pola sata prije kraja preko Višića, a samo četiri minute kasnije Slunjski je ipak pronašao način da svlada vratara Vrapča, poslije grede Čunčića.

Kurilovčani su tako na svom travnjaku prekinuli niz od četiri uzastopna slavlja, no, priliku za povratak na pobjedničke staze imat će u idućem kolu na gostovanju u Krapini kod Zagorca.