Kurilovčani dva puta vodili, sjajan pobjednički niz ipak zaustavljen u Maču

11.04.2021. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca prekinuli su na gostovanja kod Gaja u Maču svoju nevjerojatnu pobjedničku seriju.

U žestokom okršaju dva puta su imali prednost, ali su na kraju osvojili 'samo' bod.

Petar Lucijan Čurek je uz malu pomoć domaće obrane Kurilovčane dovesti u vodstvo u 17. minuti, ali je Tomislav Haramustek na isteku prvih pola sata izjednačio.

Uspio je Luka Sedlaček u samom finišu prvog dijela ekipi Marka Pancirova osigurati 1:2 na poluvremenu, međutim, uspio je Gaj 20-ak minuta prije kraja postaviti na konačnih 2:2 preko Šabana.

U samoj završnici utakmice Juraj Spudić je zaradio drugu javnu opomenu, ali domaćin nije iskoristio brojčanu prednost za potpuni preokret.

Iskoristio je ovaj rezultat drugoplasirani Jarun, koji je 2:0 pobjedom kod Trešnjevke zaostatak za liderom s Udarnika smanjio na samo jedan bod.

NK KURILOVEC: Jan Paolo Debijađi, Ivan Rajić, Luka Sedlaček, Josip Marinić, Antonio Ćosić, Marko Muhar (Niko Tolj 74'), Juraj Spudić (CK 86'), Matej Adžić, Caio da Cruz (Marin Sudar 24' / Roko Krpan 87'), Mijo Šarić (Filip Hodak 46'), Petar Lucijan Čurek. Trener: Marko Pancirov.