Kotrman i Pezo osigurali bod Kurilovcu u okršaju sa Segestom, utakmica Lukavca odgođena zbog natopljenog travnjaka

01.10.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Kurilovca prekinuli su niz od tri uzastopna poraza, nakon što su u okršaju sa sisačkom Segestom uspjeli uzeti bod.

Kurilovčani su poveli sredinom prvog poluvremena preko Ivana Kotrmana, ali su gosti nekoliko minuta prije predaha uspjeli doći do izjednačenja golom Radoševića.

Poslije desetak minuta igre u nastavku Segesta pogotkom Tarasenka dolazi do preokreta, ali se Vito Pezo u 67. minuti pobrinuo za konačnih 2:2.

U početnoj postavi trenera Harambašića bili su Franko Lalić, Tomislav Grdenić, Mijo Šarić, Antonio Bakula, Mrin Matoš, Marko Kušec, Stjepan Završki, Antonio Ćosić, Petar Lucijan Čurek, Ivan Pušić i Ivan Kotrman. Strijelac Pezo ušao je početkom drugog poluvremena, a svoj doprinos dali su još Aleks Stojaković, Leon Houdek te Albin Saiti i Marko Ivković.

Utakmica Lukavca i Karlovca 1919 odgođena je za 12. listopada, jer je nakon obilnih padalina travnjak u katastrofalnom stanju i nije bio spreman za dvoboj.

"Lopta nije odskakala od podloge i nije se nastavila kretati na 70 posto terena te je odlučeno da se utakmica ne igra."

Dinamo iz Odranskog Obreža svoj susret osmog kola igra u nedjeljnom jutarnjem terminu od 11 sati protiv Ponikva.