Korak u svijet s loptom u ruci: Mlade rukometašice na turniru u Beogradu
Dvije selekcije Rukometnog saveza Zagrebačke županije trenutno su u Beogradu gdje sudjeluju na tradicionalnom međunarodnom Novogodišnjem rukometnom turniru - Deca rukometa.
U sklopu projekta 'Korak u svijet s loptom u ruci', koji je sufinanciran sredstvima Ministarstva turizma i sporta pod nazivom, u Srbiju su na turnir otputovale ekipe 2005. i 2007. godišta, a među njima su i mlade rukometne nade velikogoričkog Udarnika, Nera Butković, Iva Štefan i Luna Gojak.

Dio stručnog stožera Rukometnog saveza Zagrebačke županije je i trenerica malđih dobnih kategorija Udarnika Martina Vugrinović, dok je fizioterapeutkinja Lukrecija Čurek iz ŽRK Gorica.
Djevojke su odigrale utakmice po skupina, a u petak ih čeka razigravanje za plasman.

"Našim ekipama želimo da im turnir ostane u lijepom sjećanju te njima i stručnom stožeru želimo puno sreće i dobrih utakmica," univerzalna je poruka za sve mlade sportašice i sportaše.
Počinje ljetno radno vrijeme Policijske postaje Velika Gorica
Počinje tjedan radionica u Kučama: Prijavite djecu na kuhanje, STEM i likovnu radionicu
Galović s nova dva komada odveo Donji Hruševec do pobjede nad 'njegovim' Dubrancem: U nedjelju Breška liga stiže na Petrovo u Šiljakovini
34 godine i 336 dana!
Fenomenalna Nina Vuković na Hanžeku srušila osobni rekord: U Grčkoj osvojila titulu prvakinje Balkana, u Zagrebu se približila magičnoj granici od dvije minute
Maloljetnik teško ozlijeđen nakon pada s bicikla u Zagrebačkoj