
Knjiga žalosti na Gradskom stadionu za bivšeg igrača Gorice stradalog u stravičnom požaru
Tuga i nevjerica nakon stravične i nezapamćene tragedije u Sjevernoj Makedoniji. Među brojnim žrtvama je i Andrej Lazarov, bivši igrač HNK Gorice, koji je podlegao ozljedama poslije strašnog požara.
Život je izgubilo najmanje 59 osoba, većinom mladih, koji su te večeri bili u kobnom 'noćnom klubu' u Kočanima, rodnom mjestu Lazarova.
Andrej je u Goricu stigao iz Rudeša u siječnju prošle godine, upisao je ukupno 14 nastupa, jedan i ove sezone, prije nego je krajem kolovoza napustio klub i vratio se u rodnu Makedoniju.
"Iako smo čitav dan u strepnji očekivali bolje vijesti, nažalost, stigle su one najgore. U tragediji koja je ugasila mnogo mladih života u Makedoniji, poginuo je i bivši igrač Gorice Andrej Lazarov. Iskrena sućut obitelji i prijateljima u ime cijelog kluba. Dragi Andrej, počivao u miru," oglasio se na društvenim mrežama i čelnik HNK Gorica Nenad Črnko.
Svi koji se žele upisati u knjigu žalosti mogu to učiniti do četvrtka, 20. ožujka, na istočnom ulazu na Gradski stadion.

Ranch Kurilovec pretvoren u Rimsko carstvo: Snima se povijesni spektakl o Dioklecijanu

Općini Orle 30 000 eura iz Fonda za zaštitu okoliša, utrošit će se na videonadzor i prometna rješenja

Gori krovište u Kovačićevoj, na terenu 9 vatrogasaca JVP-a

Velikogoričke mažoretkinje vratile se s Europskog prvenstva s tri nove medalje!

HEP najavio radove: Bez struje Šenoina i Seljine brigade, krajem tjedna i Šestak Brdo

Oko 160 korisnika obrađuje Gradske vrtove na nekoliko lokacija, u novom vrtu u Dobrilinoj slobodno još 10 parcela
