Katja Kajfeš kadetska prvakinja Hrvatske u formama, Iva Hapać i Iva Becić u seniorskom ženskom timu osvojile srebro!
Zaprešić je bio domaćin taekwondo prvenstva Hrvatske u u disciplini formi, uz sjajne rezultate TKD Velika Gorica! Katja Kajfeš postala je kadetska prvakinja Hrvatske u paru s Vitom Konigshoferom iz TKD Zaprešić, dok je u pojedinačnoj konkurenciji zauzela odlično peto mjesto!
U kadetskoj konkurenciji nastupila je i Tara Gradski, dok je juniorka Tamara Milić je bila na korak od medalje, osvojivši peto mjesto.
"Naše seniorke Iva Hapać i Iva Becić, zajedno s Emmom Šantek iz TK Motiv+ su u seniorskom ženskom timu osvojile izvrsno drugo mjesto te su postale viceprvakinje Hrvatske," javio nam je čelnik i trener TKD Velika Gorica Igor Matić pa dodao:
"Ovo su novi sjajni rezultati za naš klub i naš Grad Veliku Goricu, čime nastavljamo niz osvajanja državnih medalja u svim uzrastima, a sada smo zaokružili priču i u tehničkim disciplinama. Tako se možemo pohvaliti da su naše sportašice i sportaši osvojili naslove državnih prvakinja i prvaka u svim uzrastima u kojima nastupamo, a činjenica da osvajamo državne medalje već 14 godina zaredom, zapravo otkako se natječemo kao punopravni članovi HTS-a, zaista je impresivno!"
Ovo prvenstvo je organizirao Hrvatski taekwondo savez, domaćin je bio Taekwondo klub Zaprešić, a na natjecanju su sudjelovala 34 kluba i više od 300 natjecateljica i natjecatelja.
Galerija slika
'Derbi začelja' Gorice i Hajduka: Moramo malo smiriti emocije i pokušati kroz tranziciju ugroziti njihov gol
Gotovo tisuću godina ženskih priča stalo je u sedam goričkih ulica
Bolidi budućnosti preuzimaju Mičevec, spektakl počinje u utorak!
Povijesna titula: Lučelnica prvi puta prvak Breške lige, Mario Rell najbolji igrač
Proslavljena Velika Gospa u Vukovini. Biskup Razum citirao Šimićevu "Opomenu": Marija nas uči da težimo prema zvijezdama
Pomrčina Sunca u objektivu goričkog fotografa Gorana Jakuša: „Najdraže mi je slikati prirodu, a ovaj fenomen bio je posebno iskustvo“