Karatistima 13 medalja s velikog međunarodnog turnira

12.09.2016. / Nefertum IT
Natjecatelji Karate klub Velika Gorica nastupili su u subotu na velikom međunarodnom turniru Zagreb karate cup koji okuplja ponajbolje karateke iz ovog dijela Europe. Ovogodišnje izdanje turnira okupilo je tako oko 900 natjecatelja iz 12 država.

-Iako nam je sezona tek počela, ostvarili smo vrlo dobre rezultate. Nastupili smo u ukupno 28 kategorija i osvojili 13 medalja, od čega 3 zlatne 4 srebrne i 6 brončanih- informirao nas je trener Goran Živković.

Medalje najsjanijeg sjaja osvojili su Monika Grubeša u kategoriji mlađih učenica, Igor Vrban kod kadeta te Ines Grdenić u kategoriji juniorki. U ukupnom poretku uspješnosti klubova, Karate klub Velika Gorica zauzeo je šesto mjesto u konkurenciji 93 kluba.