Karatisti sudjelovali na međunarodnom kampu
Karatisti Velike Gorice u postsezonskom periodu sudjelovali su na jednom od najjačih svjetskih natjecanja WKF Svjetskom kupu u Umagu. U sklopu Kupa održan je i karate kamp na kojem su treninge održavali instruktori Svjetske karate federacije.
Na kampu i Svjetskom kupu održanom u Umagu od 26. lipnja do 2. srpnja nastupilo je osam goričkih karatista u uzrastu kadeta, juniora i mlađih seniora. Sudionici kampa tako su bili; Petar Orešković, Borna Novak, Dominik Kučan, Patrik Macukić, Mia Mijović, Kristijan Obrazović, Igor Vrban i Ines Grdenić.
Budući da je na natjecanju nastupilo preko dvije tisuće natjecatelja iz 64 države, Svjetski kup u Umagu s pravom se naziva „malim Svjetskim prvenstvom“. Gorički predstavnici ovoga su puta ostali bez odličja, a najbliže njemu bio je Igor Vrban koji je na kraju zauzeo peto mjesto u juniorskoj konkurenciji do 76 kilograma.
-Za istaknuti je da smo tek započeli pripremni period jer nam je cilj uhvatiti pravu formu za izborni turnir za Svjetsko prvenstvo koji će se održati 26. kolovoza- rekao nam je trener Goran Živković.
Inače, Svjetsko prvenstvo održat će se u listopadu na Tenerifima.
Dječji kros Grada Velike Gorice u subotu u dvorištu OŠ Eugena Kumičića: AK Maraton poziva sve osnovnoškolce i njihove roditelje da se priključe
S Lokosima u 'nenogometnom' terminu petkom popodne: Uvjeren sam da će gledatelji uživati i da će biti golova s obje strane
Nakon Marije i Dragana, tko je novi gorički 'Mali svjetionik'? Prijavite najbolje radnike i sugrađane!
Nazire se rješenje za ulaz u Porinovu: Pokrenut postupak za proširenje i izgradnju nogostupa na spoju s Kolarevom
Dani osmijeha i otvorenih vrata stomatologije u Velikoj Gorici
OPG Benjamin slavi 30 godina: Dani otvorenih vrata uz radionice za djecu i bogatu ponudu biljaka