Juniori Kurilovca izbacili Dragovoljac za polufinale Kupa NS Zagreb: Dvostruki strijelac Andrija Forjan junak slavlja

16.11.2023. / Damir Žbulj

Nakon što su u osmini finala uvjerljivo nadigrali Zagorec u Krapini, juniori Kurilovca su na blatnjavom Udarniku s 2:1 eliminirali vršnjake Hrvatskog dragovoljca te se tako plasirali u polufinale Hrvatskog nogometnog kupa NS Zagreb!

Junak slavlja bio je Andrija Forjan, koji je postigao oba pogotka za Kurilovčane!

Početnu prednost domaćinu je osigurao već u petoj minuti, dok je drugi gol zabio u 20. minuti. Gosti iz Sigeta su početkom nastavka smanjili zaostatak preko Vrbnjaka, ali je do kraja dvoboja Marko Ojvan sačuvao svoju mrežu.

U početnoj postavi trenera Radoša bili su, uz Ojvana i Forjana, još i Niko Šestak, Ante Burazer, kapetan Borna Cindrić, Renato Šimac, Antonio Novak, Matej Vojnić, Filip Kraljević, Lovro Huzjak i Patrik Vidović, dok su priliku s klupe dobili još i David Premec, Gabriel Blažević, Ivan Šćepina, Domagoj Haljinko te na kraju sudačke nadoknade Marino Šturm, Petar Andrijanić i Filip Vrban.

U drugom odigranom četvrtfinalu juniori Karlovca su s identičnih 2:1 slavili u Sisku kod Segeste.