Jubilarni deseti Memorijal Božidar Vitez u Kobiliću: Malonogometni majstori Turopolja i okolice u borbi za prestižni trofej
Na igralištu NK Vatrogasac Kobilić, u nedjelju 9. srpnja, igra se jubilarno izdanje Memorijalnog malonogometnog turnira Božidar Vitez!
I ove godine očekuju vas vrhunske utakmice i odlična zabava, do kasnih večernjih sati. Prva faza turnira igra se po skupinama, sve počinje u 9 sati ujutro, a prijavile su se sjajne ekipe iz našeg goričkog i turopoljskog kraja...
"U turniru imamo odličnih ekipa. Stižu nam mininogometni prvaci Hrvatske BT servis, prošlogodišnji pobjednici CB Chelos, osvajači Memorijala prije dvije godine, ekipa CB Vuglec te mnoštvo drugih kvalitetnih momčadi i malonogometnih majstora Turopolja, a i šire! Vjerujem kako nas očekuju vrhunske partije, a sve vas pozivamo da u nedjelju dođete u Kobilić i uživate u nogometu i druženju," poručili su organizatori.
U skupini A tako su CB Vuglec, ekipa Barba Niko junior, Nikić glazure i CIAK truck, u grupi B su Polj-prom Aldi trgovina, NK ban Jelačić, Elektroluč solar i IKEA montaže, u skupini C su branitelj naslova CB Chelos, GČ Rakarje, Tomić AG i CB Stari Rim, a u grupi D su BT servis, Bloom nails, Klimart i DR Mike.
Sve počinje u nedjelju u 9 sati utakmicom CB Vuglec i Barba Niko Junior, a razigravanje po skupinama traje do 18 sati, nakon čega slijedi nokaut faza i borba za trofej.
Pobjednici će osvojiti 50 posto uplaćenih kotizacija, za drugo mjesto predviđeno je 30 posto kotizacija, dok trećeplasirani dobivaju deset posto kotizacija.
"Za tri prvoplasirane ekipe predviđeni su naravno i pehari, a nagrade će osvojiti i najbolji pojedinci turnira," dodali su iz Kobilića.
Prerano preminuli Božidar Vitez bio je ponosni član NK Vatrogasac Kobilić.
Galerija slika
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu