I stolnotenisači napokon u dvorani: Krenula i škola
03.03.2021. / Damir Žbulj
Popuštanjem epidemioloških mjera u dvoranu su se vratili i velikogorički stolnotenisači, nastavili su s treninzima, a krenula je i škola stolnog tenisa za mlade.
Škola stolnog tenisa u STK Velika Gorica Stanfar organizira se za dječake i djevojčice od sedam do deset godina.
"Budući da su djeca imala tri mjeseca pauze, odlučili smo da nema potrebe čekati deveti mjesec kako bismo započeli sa školom," poručio je Marko Habijanec.
Kako bi se izbjegle nepotrebne gužve možete se javiti treneru Marku na telefon 0915506938 ili na habijanecmarko@gmail.com adresu elektroničke pošte.
Zadnje objavljeno
[FOTO] Mlade nade RK Dinamo Zagreb i MRK Zaprešić slavile na Božićnom turniru, djevojke su u akciji do nedjelje: jednaka doza borbenosti i sportskog duha!
Novogodišnja malonogometna uzbuđenja na Hvidri: Subota i nedjelja rezervirani za okršaje repesaža
FOTO Impresivna izložba malih životinja u Srednjoj školi u organizaciji Udruge koja uspješno djeluje već 20 godina!
Mirnija novogodišnja noć za goričku hitnu pomoć, intervenirali 15 puta
Početak siječnja donio južinu i promjenjivo vrijeme, idući tjedan stiže snijeg i temperature do minus 10!
Školarci iz Vukovine pokazali veliko srce u humanitarnoj akciji za Pučku kuhinju