HOK Gorica s maksimalnim učinkom ulazi u borbu za 1.B HOL
Savršeno! Tako je izgledao put odbojkašica HOK Gorica kroz regularni dio sezone u 2. Hrvatskoj odbojkaškoj ligi - Sjever.
U deset utakmica upisale su svih deset pobjeda i s titulom prvakinja kreću u borbu za viši rang natjecanja.
U posljednjoj utakmici prije početka doigravanja igračice pod vodstvom Ines Rendulić svladale su ŽOK Ivanec s 3:0 (25:16, 25:18, 25:22).

Nakon utakmice bilo je vremena i za malu, ali slatku proslavu...

U cijeloj sezoni izgubile su samo četiri seta i s velikim optimizmom kreću u završnicu, gdje ih očekuju po dvije utakmice protiv Petrinje, treće ekipe zagrebačke Mladosti i druge ekipe Dinama.
HOK Gorica je trenutno na prvom mjestu s maksimalnih 12 bodova, a natjecanje nastavljaju 9. ili 10. ožujka kod kuće protiv Petrinje.

Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićena vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova