HNK Gorica II uz Gradiće u finalu Kupa
02.06.2017. / Sportska redakcija
Nogometašima Gradića koji su u polufinalu Kupa NSVG s 3:1 svladali Udarnik pridružile su se mlade nade goričkog drugoligaša. U jučerašnjem susretu odigranom u Velikoj Gorici igrači trenera Perice Vidaka s 4:0 svladali su Mraclin.
U svakom periodu igre domaći su igrači po dva puta zatresli mrežu Mraclina. U prvom dijelu to su učinili Krpečanec i Smolković, dok su u smiraj utakmice konačan rezultat postavili Roginić i Sudar.
Finalna utakmica trebala bi se odigrati u srijedu, 7. lipnja u Gradićima.
Zadnje objavljeno
Nakon Marije i Dragana, tko je novi gorički 'Mali svjetionik'? Prijavite najbolje radnike i sugrađane!
Nazire se rješenje za ulaz u Porinovu: Pokrenut postupak za proširenje i izgradnju nogostupa na spoju s Kolarevom
Dani osmijeha i otvorenih vrata stomatologije u Velikoj Gorici
OPG Benjamin slavi 30 godina: Dani otvorenih vrata uz radionice za djecu i bogatu ponudu biljaka
Disciplinski sudac Neven Šimunić pozvao Vatrogasac i NK Gaj na dodatno pisano očitovanje o 'masovnom incidentu' i prekidu utakmice u Kobiliću
Šampionsko izdanje Posavca u Jakovlju: Prednost na vrhu sada je velikih osam bodova...