Hat-trick Devčića i uvjerljivo slavlje Taurusa za povratak na pobjedničke staze

25.10.2020. / Damir Žbulj

Nakon turbulentnog razdoblja u kojem je prva momčad Futsal Gorice u Puli izgubila finale regionalnog Kupa, a u Novom Marofu doživjela nevjerojatan prvenstveni poraz poslije 0:4 vodstva, dok su juniori i kadeti završili u samoizolaciji, polako se stvari vraćaju u normalu.

U petom kolu 2. HMNL Zapad u Gradskoj sportskoj dvorani svoju 'porciju' golova dobio je MNK Otočac!

Crveno-crni su stigli do još jednog uvjerljivog slavlja, koje je predvodio Bruno Devčić s tri postignuta pogotka.

Mrežu gostiju načeo je Josip Gorup u petoj minuti, a četiri minute prije poluvremena Devčić zabija svoj prvi gol. Ubrzo gosti smanjuju zaostatak i s 2:1 se odlazi na predah.

U nastavku nije bilo dileme koja je bolja momčad, Devčić još dva puta trese mrežu Otočca, dok u samom finišu Mateo Čekol postavlja na konačnih 5:1.

Taurusi nakon pet odigranih utakmica imaju četiri pobjede, a u idućem kolu čeka ih gostovanje na Rabu.

MNK FUTSAL GORICA: Pavao Ježić, Ivan Šulentić, Dino Bartoluci, Dario Šestić, Tino Čirjak; Andrija Budimir, Bruno Devčić, Mateo Čekol, Matija Ceraj, Petar Ježić, Josip Gorup, Antonijo Papac, Darko Duvnjak.