Gradići spasili bod u 90. minuti

23.04.2017. / Sportska redakcija

Pretposljednja Moslavina do devedesete minute je u Gradićima imala tri boda i sve je mirisalo na senzaciju. No, gosti iz Kutine kući su otišli tek s jednim bodom nakon što je susret okončan rezultatom 2:2.

Domaći junak bio je Tomislav Gale koji je najprije u 60. minuti poništio vodstvo gostiju da bi u sudačkoj nadoknadi izbori kazneni udarac kojeg je u pogodak pretvorio Damir Bogović. Inače, domaća je momčad bila daleko bolja i opasnija te iako je iščupala tek bod, može žaliti za punim plijenom.

U prvom dijelu veliku je priliku propustio realizirati Ekollo, dok su nastavku zicere zapucali Tomislav Gale i Dražen Leder, dok je Nikola Furić nakon što je vratnicu zatresao u prvom dijelu isto učinio i u drugih 45. minuta. Ovim remijem, stopostotni niz Gradića na domaćem terenu pod vodstvom trenera Tomčića je zaustavljen. Šteta, jer mogućom pobjedom Gradići su mogli biti petoplasirana momčad lige.

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, 23. KOLO
NK GRADIĆI – HNŠK MOSLAVINA 2:2 (0:0)
STRIJELCI: 0:1 Zorko (47), 1:1 Gale (60) 1:2 Grgić (76), 2:2 Bogović (90-11m)
NK GRADIĆI: Kovačić, Cedrick (od 80. Barišić), Rajić, Ferenček (od 46. Lacković), Ekollo (od 68. Leder), Bogović, Štefner (od 57. Gale), Krstanović, Budimir, Furić (od 80. Fridrih), Cindrić. TRENER: Zoran Tomčić
HNŠK MOSLAVINA: Baranček, Kraljević, Turkalj, Grgić (od 89. Kangtae), Lončarević (od 90. Kovačić), Oršić, Zorko, Miško, Rekavić, Barišić, Oliveira. TRENER: Dario Večerić

Gradići spasili bod u 90. minuti Gradići spasili bod u 90. minuti Gradići spasili bod u 90. minuti Gradići spasili bod u 90. minuti Gradići spasili bod u 90. minuti Gradići spasili bod u 90. minuti