Gradići ispustili prednost protiv Jaske i ponovno ostali bez bodova

18.09.2023. / Damir Žbulj

Nogometaši Gradića niti u petom kolu nisu uspjeli doći do svoje prve ovosezonske pobjede u 4. NL Središte Skupina B. Na svom terenu izgubili su od Jaske Vinogradar iz Jastrebarskog, novaka u ovom rangu natjecanja.

Gradići su poveli sredinom prvog dijela, zabio je Marin Sudar, ali su gosti u samoj završnici poluvremena prvo izjednačili preko Kordića, a onda i okrenuli rezultat u svoju korist golom Marka Kelave.

Nakon desetak minuta igre u nastavku Sudar je opet strijelac, ali konačnih 2:3 u 63. minuti postavlja Kelava, iz kaznenog udarca.

U prvih 11 Gradića bili su Dražić, Posavec, Cindrić, Preradović, Brzović, Badrić, Sudar, Božić, Ahouloumi, Hrženjak i Budimir, dok su s klupe priliku dobili i Belčić, Kasem, Vojnić, Pralas i Krstanović.

Na dnu ljestvice je Jelačić s jednim bodom, a na začelju su i Gradići s tek dva osvojena boda.

Prilika za prvo ovosezonsko slavlje imaju već u srijedu, Jelačić gostuje u Novskoj, dok Gradići od 17 sati igraju lokalni derbi s favoriziranim Mraclinom, koji je na trećem mjestu ljestvice.