Goran Grgas iz Maraton kluba brončani na polumaratonu u Rijeci
Na polumaratonu u Rijeci koji je održan protekle nedjelje vrlo dobar nastup odradile su seniorske i veteranske snage Maraton kluba Velika Gorica.
Naime, kod muških predstavnika utrku od 21,1 km najbrže je istrčao Goran Grgas u vremenu 1:30:20 čime je osvojio broncu u kategoriji M50. Nakon njega u cilj ulazi i Želimir Delač (1:36:53) te zauzima 4. mjesto u kategoriji M55.
Od ženskih predstavnica prva je u cilj ušla Sanja Đapić Štriga s vremenom 1:33:52 što joj je donijelo odlično 9. mjesto ukupno kod žena te 3. u kategoriji Ž35.
-Čestitke svim našim ekipama na odličnim rezultatima. Sljedeća utrka naših atletičara je naša domaća Turopoljska trka, koje će se ove godine održati u nešto kasnijem terminu u nedjelju, 26.5.2019. Sve informacije o ovog manifestaciji su dostupne na službenim stranicama Turopoljske trke- poručuju iz Maraton kluba.
Foto:MK Velika Gorica
Završnica sezone Štoos teatra uz koncertno čitanje fragmenata dramskog i pjesničkog opusa Zorice Radaković
GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina
Velikogorički sedmaš Mijo Novak osvojio broncu na Matematičkoj olimpijadi u Rumunjskoj
Velika nedjeljna završnica Gorica Opena: Vrhunska odbojka na pijesku na terenima kod Betonca!