26.09.2017. / Sportska redakcija

Protekle subote u dvorani Osnovne škole Vladimira Dešćaka u Rakitju, održano je prvo Prvenstvo Zagrebačke županije u judu. Na natjecanju je sudjelovalo oko 130 natjecatelja iz 9 klubova Zagrebačke županije.

Judo klub Pinky predstavljalo je 25 natjecatelja koji su osvojili 23 odličja. Inače, u svojim redovima velikogorički klub ima jedanaest prvaka Zagrebačke županije, pet doprvaka, dok je sedam natjecatelja osvojilo brončana odličja.

U ekipnom poretku klubova, dječaci su osvojili prva mjesta ekipno u sva tri uzrasta, dok su djevojčice do 10 godina osvojile ekipno drugo mjesto. Također, Judo klub Pinky zauzeo je prvo mjesto ekipno u ukupnom poretku svih uzrasta.

FOTO: JK Pinky najbolji na županijskom prvenstvu FOTO: JK Pinky najbolji na županijskom prvenstvu FOTO: JK Pinky najbolji na županijskom prvenstvu FOTO: JK Pinky najbolji na županijskom prvenstvu FOTO: JK Pinky najbolji na županijskom prvenstvu FOTO: JK Pinky najbolji na županijskom prvenstvu