[FOTO] Humanitarka za Fuji: Krenulo je 'vatreno', dođite na Betonac po dozu sporta, glazbe, druženja, zabave i napravite dobro djelo
Od ranog jutra je izuzetno živo i 'vruće' na goričkom Betoncu u Cvjetnom naselju, gdje je krenula još jedna, deseta, jubilarna Humanitarka, tradicionalna sportsko-humanitarna manifestacija, koja je iz godine u godinu pokazuje koliko je veliko velikogoričko srce.
Ne sumnjamo kako će se ove godine prikupiti rekordan iznos, a doniramo za naš gorički Judo klub osoba s invaliditetom Fuji i pokrivanje troškova Adapted judo kampa u Poreču njihovim članicama i članovima!

Uz 'vatrene' okršaje na terenu, jer malonogometni turnir se već itekako zahuktao, vatreno je i oko Betonca, gdje možete na svakom koraku sresti dobro društvo, a usput i nešto pojesti, osvježiti se, uzeti majicu, a sve uz donaciju za naše sjajne Fujijevce.
Zabava i druženje traju cijeli dan, naslov pobjednika tradicionalnog i prestižnog malonogometnog turnira brani breška ekipa Gorenc transporti, u popodnevnim satima kreće osmina finala, četvrtzavršnica počinje od 18.10 sati, dok su prvo polufinale igra u 19.55 sati, a drugo od 20.20 sati.
Raspucavanje za treće mjesto je predviđeno za 20.45 sati, a veliko finale i borba za trofej zakazani su za 21 sat!
Ponovno ćemo dobiti i najboljeg igrača turnira, a taj trofej nosi ime Domagoj Matezović - Mić!
Svih ovih godina Velikogoričani i Velikogoričanke su nebrojeno puta pokazali svoje veliko srce, možemo napomenuti kako je kroz Humanitarku ovih godina za potrebite donirano više od 50 tisuća eura, a nekako smo sigurni kako će ova jubilarna Humanitarka biti rekordna!

Dođite na druženje, donirajte, napravite dobro djelo i uživajte u sportu, glazbi i zabavi, kako za one starije tako i za najmlađe. Postavljeni su i veliki 'napuhanci' za klince i klinceze, dok će od 17 do 19 sati Betonac pohoditi i igrači Futsal Dinama, koji će u Veliku Goricu doći s peharom prvaka Hrvatske! Moći ćete se fotkati s 'kantom', ali i učlaniti u klub i nabaviti suvenire Futsal Dinama.
Galerija slika
        
    Bizarni autogolovi i hladnokrvna egzekucija za prekid crnog prvenstvenog niza i uvjerljivo slavlje nad Lokosima!
        
    Slavlje Turopolja u Gornjoj Lomnici, Mladost u Obrezini 'razmontirala' imenjaka iz Klinča Sela, Dinamo prekinuo niz poraza u Novom Čiču
        
    Nakon isključenja Daniela Brajkovića: Posavec u nastavku 'utrpao' Kupi tri komada i juri prema 'jesenskoj tituli'
        
    Klub žena Pokupsko proveo projekt „Što nam pčela daje”: Učenici osnovne škole učili o važnosti ovih vrijednih životinja
        
    „Sigurna vozačka dozvola” u Srednjoj strukovnoj školi: Učenici zaigrali kviz znanja o prometu, isprobali „pijane naočale”, a najbolji će besplatno u autoškolu!
        
    Timbar otvorio poglavlje zdrave brze prehrane: Obiteljski recept, domaće namirnice i pizza koja vraća u djetinjstvo