Dječaci Velike Mlaka putuju na državno prvenstvo
Školska košarkaška ekipa Osnovne škole Velika Mlaka pobjednik je županijskog prvenstva osnovnih škola. Natjecanje je okupilo sedam škola s područja Zagrebačke županije, a Mlačani, čiji sastav većinom čine igrači Košarkaškog kluba VelGor bili su uvjerljivi pobjednici.
U grupnoj fazi košarkaši Osnovne škole Velika Mlaka s 46:19 svladali su vršnjake Osnovne škole Josipa Zorića, s 40:14 svladana je Osnovna škola braće Radić iz Kloštar Ivanića te Osnovna škola Samobor rezultatom 43:22. Osvajanjem prvog mjesta u skupini Mlačani su izborili ulazak u finale gdje ih je čekao susret protiv Osnovne škole Pavao Belas. U istom ritmu odrađeno je i finale te je na kraju upisana pobjeda 48:34 kojom je ostvaren odlazak na državno prvenstvo.
Domaćin završnice koja će se održati od 6. do 8. svibnja bit će Poreč.
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova
Završnica sezone Štoos teatra uz koncertno čitanje fragmenata dramskog i pjesničkog opusa Zorice Radaković
GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...