Dinamo u Odranskom Obrežu očitao lekciju Savi Strmec, Kurilovčani novim golom Selmana do remija s Vrapčem

25.03.2023. / Damir Žbulj

Sjajan posao odradio je Dinamo u Odranskom Obrežu, u dvoboju 22. kola 3 NL Centar protiv Save Strmec! Trebalo je na travnjaku opravdati ulogu favorita protiv fenjeraša, a mladi 19-godišnji Leon Adamić je na isteku prvih pola sata svojim pogotkom usmjerio ovaj dvoboj.

Još jedna mlada nada Dinama, dobro nam poznatog prezimena, David Pršir, početkom nastavka povećao je domaću prednost, a na konačnih 3:0 je u 68. minuti postavio Bara Ndao.

U prvih 11 bili su Zlatko Šolčić, Giulijano Pierobon, Domagoj Halama, kapetan Darko Vučić, Danijel Savičić, Bara Ndao, Luka Kasumović, Matija Vedriš, Leon Adamić, Lovro Šimić i David Pršir. U nastavku su zaigrali još i Bencetić, Thaci, Fabijanec, Rebernjak i Pleša.

Dinamovcima je ovo šesto ovosezonsko slavlje, izuzetno važno u borbi za opstanak u ovom rangu natjecanja.

Nogometaši Kurilovca remizirali su na Udarniku s Vrapčem. Gosti su poveli u otvaranju dvoboja preko Marina Tomašića, ali su Kurilovčani u prvim minutama drugog poluvremena uspjeli doći do izjednačenja...

Pogodak za konačnih 1:1 je zabio još uvijek 19-godišnji Đevad Selman, koji se još jednom ovog proljeća upisao u listu strijelaca.

U početnoj postavi bili su Leon Išek, Filip Turkalj, Đevad Selman, Antonio Bakula, Vito Pezo, Mijo Šarić, Stjepan Završki, Matej Resler, Antonio Ćosić, Ivan Pušić i Ivan Knežić. Posljednjih 20-ak minuta dobili su Blagoev, Stojaković i Ivković, ušao je nakon njih i Saiti, a u samoj završnici i Bradić.

Za ekipu pod vodstvom Senada Harambašića to je sedmi neodlučeni ishod ove sezone i 28. bod za desetu poziciju na ljestvici.

Lukavec svoj dvoboj 22. kola 3. NL Centar igra u nedjelju protiv Vrbovca. Derbi začelja bit će prvi ovogodišnji domaći dvoboj za momčad Slavena Batovanje pa se uz podršku navijača očekuje i jedan pravi rezultat.