Dinamo II dolazi na Udarnik, Humeljak nastupa za Plave
26.07.2019. / Damir Žbulj
Nakon što su pripreme otvorili 2:0 pobjedom nad Bistrom, pred nogometašima Kurilovca druga je provjera, a na Udarnik u subotu od 10 sati ujutro dolazi druga momčad Dinama, član Druge HNL.
Prijateljski dvoboj igrat će se 3 x 30 minuta, a bit će to prilika treneru Perici Vidaku da protiv izuzetno kvalitetnog suparnika isproba svoje taktičke zamisli i pojedine mogućnosti svojih igrača.
Dodatna zanimljivost ovog pripremnog dvoboja je podatak kako će za Dinamo II nastupiti dojučerašnji igrač Kurilovca, Hrvoje Humeljak.
Kurilovčane do početka nove trećeligaške sezone očekuju prijateljse utakmice protiv Vrbovca (3. kolovoza), Sesveta i Lukavca (10. kolovoza), Dinama (OO) i Ban Jelačića (17. kolovoza).
Zadnje objavljeno
Uzbudljiv početak sezone: Gradići preokretom u nastavku dobili Jelačić, Holić zabio u završnici za slavlje Lukavca
Carević: Nisam nikad bio u ovakvoj situaciji, nije lako...
Slikarica iz Velike Mlake Dinka Grlić predstavlja izložbu „Ritam prirode u lirskoj apstrakciji“: „Priroda je uvijek bila inspiracija umjetnicima, a danas ona nestaje“
FOTO Jubilej vatrogastva u Šćitarjevu: DVD proslavio 100. obljetnicu djelovanja
U ponedjeljak bez struje u Kolarevoj, u utorak u Kučama
Ovo ne izgleda dobro...