Dinamo Hidrelu treća pobjeda

06.09.2017. / Sportska redakcija

U današnjem susretu protiv momčadi Oborova 74 Dinamo Hidrel je stigao do treće ovosezonske pobjede čime su zadržali korak s Turopoljcem i Slogom koji također imaju stopostotni start. Igrači Stivena Žitnika protiv gostiju s lijeve strane obale rijeke Save pred svojim malobrojnim gledateljima slavili su s 4:2.

Susret bolje otvaraju gosti koji preko Mihaela Radmana u četvrtoj minuti šalje domaćine na centar. Početni šok kao da je razbudio domaće igrače koji potom preuzimaju kontrolu nad igrom, što rezultirala i s dva pogotka u gostujućoj mreži koji su bili plod lijepo izigranih akcija u kojoj su egzekutori bili Marko Rus i Vedran Novosel.

U istom ritmu domaći nogometaši otvaraju i drugih 45. minuta u kojima preko Luke Blaževića u 57. minuti još jednom šalju gostujućeg vratara Narija Kučana po loptu u mrežu. Deset minuta kasnije Ivan Vranek svojim zgoditkom daje gostima nadu u pozitivan rezultat, da bi sve njihove napore u moguće izjednačenje drugim zgoditkom uništio Marko Rus.

1.ŽNL, 3. KOLO
NK DINAMO HIDREL – NK OBOROVO 74 4:2 (2:1)
STRIJELCI: 0:1 Radman (4), 1:1 Rus (13), 2:1 Novosel (29), 3:1 Blažević (57), 3:2 Vranek (67), 4:2 Rus (83- 11m)
NK DINAMO HIDREL: Bradić, Sabljak, Jambrešić (od 75. Đuksi), Novosel, Milanščak, Rus, Pudić, Godinić, Mršić (od 88. Nikić), Vukadin (od 55. Blažević), Kuzmić. TRENER: Stiven Žitnik
NK OBOROVO 74: M. Kučan, Župetić, Slivak, Breščaković, T. Budinski, S. Budinski, M. Radman, I. Radman, Bencek (od 56. D. Kučan), Vranek, Rajić. TRENER: Marijan Slivak

Dinamo Hidrelu treća pobjeda Dinamo Hidrelu treća pobjeda Dinamo Hidrelu treća pobjeda Dinamo Hidrelu treća pobjeda Dinamo Hidrelu treća pobjeda Dinamo Hidrelu treća pobjeda Dinamo Hidrelu treća pobjeda Dinamo Hidrelu treća pobjeda Dinamo Hidrelu treća pobjeda Dinamo Hidrelu treća pobjeda Dinamo Hidrelu treća pobjeda Dinamo Hidrelu treća pobjeda