Desetorica Kurilovčana u Petrinji ostala bez pobjede u šestoj minuti sudačke nadoknade

05.05.2021. / Damir Žbulj

Sjajan preokret u prošlom kolu protiv Jaruna, izravnom konkurenta za naslov prvaka 3. HNL Središte, nogometaši Kurilovca nisu 'potvrdili' na gostovanju u Petrinji kod Mladosti, ekipe koja se bori za trećeligaški opstanak.

Momčad Marka Pancirova bila je s desetoricom na travnjaku posljednjih pola sata, uspjela je bez isključenog Tolja četiri minute prije isteka regularnog vremena pogotkom Ivana Rajića i povesti 2:3, ali je u finišu sudačke nadoknade iz kaznenog udarca domaćin uspio spasiti bod.

Sve je počelo sjajno, Niko Tolj je zabio u 19. minuti za početnu prednost Kurilovčana, ali je Mladost brzinski stigla do izjednačenja.

Antonio Bakula se u samom finišu prvog poluvremena pobrinuo da gosti u nastavak ipak uđu s vodstvom.

Međutim, Tolj je u 51. minuti zaradio prvu, a desetak minuta kasnije i drugu javnu opomenu, što je Petrinjcima donijelo nadu u pozitivan rezultatu.

Uspjeli su u 79. minuti doći do izjednačenja, a nakon što su u finišu primili još jedan gol, uspjeli su u šestoj minuti dodanog vremena postaviti na konačnih 3:3.

Vodeće Trnje i drugoplasirani Jarun nisu propustili iskoristi ovaj 'poklon' te su sada ponovno odmaknuli na vrhu ljestvice. Trnje je s 2:1 bilo bolje od Vrapča, a Jarun identičnim rezultatom od Karlovca.

U subotu na Udarnik stiže još jedan 'davljenik', zagrebački HAŠK.