Danijela Mihaljević predvodila Goričanke, Ivanić 2 prelomio dvoboj u završnih deset minuta

04.11.2020. / Damir Žbulj

U trenutku kad su četiri utakmice četvrtog kola 3. HRL Središte odgođene, rukometašice Gorice mogu biti sretne što su imale priliku igrati svoj dvoboj kod druge ekipe Ivanića.

Nakon uvodne dvije pobjede, Goričanke su već propustile jedan susret zbog korone u redovima ŽRK Petrinia.

Domaće igračice, pojačane s nekoliko rukometašica prve ekipe Ivanića, slavile su na kraju s 33:23 (13:10).

Sjajno se Gorica držala u prvom poluvremenu, prije odlaska na predah bile su u minimalnom zaostatku, a u nastavak se ipak ulazi s 'plus tri' za Ivanić 2.

Velika borba vodila se do završnih desetak minuta, na semaforu je tada bilo 23:20, međutim, domaće rukometašice serijom pogodaka prelamaju ovaj dvoboj.

Prvo ime Gorice bila je Danijela Mihaljević s devet pogodaka, a Klara Nedić dodala je njih šest. Katarina Brzović precizna je bila četiri puta, Maja Đuričić zabila je tri gola, a Tara Troha jedan.

Dora Petković je predvodila pobjednice, devet puta je tresla mrežu Gorice.

ŽRK Gorica u idućem kolu na domaćem parketu Gradske sportske dvorane u subotu igra protiv treće ekipe Lokomotive.

(Foto: ŽRK Ivanić)