Budimir ušao s klupe i za tri minute zabio novi pobjednički pogodak

15.02.2021. / Damir Žbulj

Velikogorički nogometni internacionalac i hrvatski reprezentativac Ante Budimir i drugu utakmicu u nizu bio je čovjek odluke za slavlje svoje Osasune u španjolskoj Primeri.

Na gostovanju kod Levantea bilo je dovoljno da Budimir uđe kao 'džoker s klupe' u 71. minuti i da tri minute kasnije zabije pobjednički pogodak za konačnih 0:1 (VIDEO).

Odlično je ispratio ubačaj Barje i majstorskim udarcem poslao loptu pod gredu.

✌️Los lunes, con victoria, son menos lunes. ¡Buenos días, rojillos! 😉 #LevanteOsasuna

Posted by Club Atlético Osasuna on Monday, February 15, 2021

Budimiru je to sedmi pogodak sezone, šesti u La Ligi, a čak peti u ovoj godini!

Junak slavlja bio je i njegov suigrač Sergio Herrera, koji je desetak minuta prije kraja obranio kazneni udarac domaćinu.

Osasuna se šestom ovosezonskom pobjedom, trećom u posljednja četiri susreta, popela na 12. poziciju, no, još uvijek je tek četiri boda ispred opasne zone ispadanja. U idućem kolu čeka ga okršaj s Ivanom Rakitićem i Sevillom.

😘 Somos contentos 😃 ❤️ ¡Feliz #SanValentín, rojillos!