Budigol: Nova dva pogotka velikogoričkog nogometaša i potvrda sjajne forme prije okupljanja Vatrenih za Euro

12.05.2021. / Damir Žbulj

Naš Velikogoričanin Ante Budimir nastavio je sjajnu golgetersku formu i u pobjedi Osasune nad Cadizom i jedva ga čekamo vidjeti u dresu Vatrenih, prvo na Gradskom stadionu protiv Armenije početkom lipnja, a onda naravno i na skorašnjem Europskom prvenstvu, koje počinje za mjesec dana...

Budimir je prvi gol zabio udarcem glavom u 38. minuti, a drugi preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora u 75. minuti. Pritom je zaokružio brojku ovosezonskih prvenstvenih golova na deset, najbolji je klupski strijelac i najzaslužniji što je momčad iz Pamplone izbjegla borbu za ostanak.

Treći gol postigao je Torres iz jedanaesterca u 86. minuti, dok je Cadiz na samom kraju ublažio poraz i postavio na konačnih 3:2 [VIDEO].

Osasuna je stigla do 11. ovosezonskog slavlja i sada mirno plovi sredinom ljestvice LaLige, a u pretposljednjem kolu gostuje kod trenutno vodećeg Atletico Madrida i krojit će borbu za naslov prvaka Španjolske!