Azena ispustila pobjedu protiv Vukovarki
Bile su odbojkašice Azene nadomak pobjede u tri seta protiv vodećeg sastava Prve lige, Vukovara. No, nakon više od dva sata igre gošće su slavile s 3:2 preokrenuvši vodstvo domaćih igračica od 2:0 koje su bile nadomak pobjede. Još jednom se obistinilo zlatno pravilo, ako ne slaviš u tri seta, gubiš u pet. Tako je i bilo na kraju.
Loše je Azena ušla u susret te je sredinom prvog seta gubila sa 16:8 no serijom od 9:1 prešla je u vodstvo, da bi u neizvjesnoj završnici slavila s 26:24. Istim rezultatom domaće su odbojkašice slavile i u drugom setu um kojem su rezultatsku prednost držale od samog početka seta. Treći set donio je nekoliko rezultatskih obrata, najvažniji se dogodio kod 18:16 za domaću ekipu, koja je nakon toga stala te gošće serijom od 9:2 osvajaju prvi set i vraćaju se u utakmicu.
U četvrtom i petom setu gošće na krilima probojnih Jelene Ćirić i Ivane Čolak ključnu rezultatsku prednost stvaraju sredinom seta ne dozvolivši Azenašicama da ugroze njihovo vodstvo. Pogotovo je to bilo vidljivo u petom setu u kojem su Vukovarke od 4:3 za Azenu serijom 9:1 povele s 12:5 i mirno privele set i utakmicu kraju.
PRVA LIGA, 8. KOLO
ŽOK AZENA – ŽOK VUKOVAR 2:3 (26:24, 26:24, 20:25, 21:25, 10:15)
Galerija slika
ZTC isporučio HRZ-u dva protupožarna aviona
Svečano proslavljen Dan grada: "Velika Gorica grad je za sve generacije, gradimo ga zajedno"
Javna priznanja u rukama ovogodišnjih laureata: Ivanu Rožiću i Josipu Zidaru, postumno Povelje za životno djelo
Prijateljstvo koje traje već pet godina: Hvala Futsal Dinamu, Fuji srce je - plavo!
FOTO Petek na Gorice u blagdanskom ruhu uz prigodne rukotvorine i delicije
Škola skijanja Klokan Sporta za osnovnoškolce i vrtićance na Rogli i Sljemenu