
Zbog nepropisnog prelaska ceste policija kaznila 18 pješaka
13.04.2017. / Ivana Ćurić
Policijska postaja Velika Gorica jučer je sprovodila akciju „zaštita pješaka“, a tom prigodom evidentirali su ukupno 26 prometnih prekršaja.
Akcija se provodila od 7 do 15 sati na području PP Velika Gorica, a iako se obraćala pozornost i na vozače i njihovo uvažvanje pješaka u prometu sve prekršaje počinili su pješaci.
Policija je utvrdila 11 prekršaja pješaka koji su prolazili na crveno svjetlo na semaforu i još sedam prekršaja pješaka koji su prelazili cestu mimo zebre iako je bila udaljena manje od 50 metara.
Tijekom provođena akcije nije bilo prometnih nesreća navedene skupine sudionika.
Zadnje objavljeno

FOTO Zrakoplovni dan u Velikoj Gorici: Izloženo svih 12 Rafalea, spremna i spektakularna priredba na goričkom nebu!

Proslava Inkluzije u Velikoj Gorici: Fuji vas poziva na 'Get Together' u Gradsku sportsku dvoranu

Carević uoči okršaja s Hajdukom: U specifičnoj smo situaciji, ali sezonu moramo završiti na pravi način

Idete na AIRVG? Evo važnih informacija o prijevozu i parkingu

Požar u Lukavcu podmetnut, u tijeku kriminalističko istraživanje

Mladi trubač Tibor Rajtarić niže uspjehe: Zasjao na tronu "Dalekih akorda" s maksimalnim brojem bodova
