Vođenje goričkog SDP-a preuzela Ivana Mlinar
Povodom neopozive ostavke sad već bivšeg predsjednika Gradske organizacije SDP-a Velike Gorice Luke Tarlea očitovao se gorički SDP. Njihovo priopćenje prenosimo u cijelosti.
Dana, 3. ožujka o.g. održana je sjednica Predsjedništva Gradske organizacije SDP-a Velika Gorica na kojoj je primljena na znanje neopoziva ostavka dosadašnjeg predsjednika Gradske organizacije SDP-a Velika Gorica Luke Tarlea na tu dužnost.
Članovi Predsjedništva kolegi Tarleu, koji ostaje naš član zahvaljuju na dosadašnjem radu. Želimo mu sve najbolje i nadamo se dobroj daljnjoj suradnji.
U skladu sa Statutom Socijaldemokratske partije Hrvatske dosadašnja potpredsjednica Ivana Mlinar bit će vršiteljica dužnosti predsjednika Gradske organizacije SDP-a Velika Gorica.
Sve ostale aktivnosti u Gradskoj organizaciji odvijat će se sukladno dosadašnjim odlukama Predsjedništva i Gradskog obora.
Do sada smo sve odluke donosili jednoglasno u interesu organizacije i javnom interesu, a tako će biti i nadalje.
Gorički SDP ide dalje!
Foto: SDP VG
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić
Večeras pogledajte film „Fanfare“ pod vedrim nebom na Tuđmancu
Visoke temperature nisu ih zaustavile: Volonteri očistili poluotok i južnu obalu jezera Čiče
Krenule prijave za StartupVG: Prilika za razvoj inovativnih poslovnih ideja
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje