
Virus se vratio na velikogoričko područje: Na COVID-19 pozitivna jedna osoba
Nakon novih slučajeva u Zaprešiću, Samoboru, Vrbovcu i Jastrebarskom, koronavirus stigao je i u Veliku Goricu.
Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području Zagrebačke županije do srijede, 24.06.2020. do 11:00 sati evidentirano je 139 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom.
U odnosu na podatke od jučer, radi se o jednoj osobi više koja je zabilježena u ispostavi Doma zdravlja Velika Gorica. Do sada je ukupno izliječeno 125 osoba, a četiri su preminule.
Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije apelira na sve stanovnike da se pridržavaju svih donesenih mjera i uputa te da posebice vode računa o socijalnoj distanci. Također, pozivaju ih da izbjegavaju putovanja u zemlje u kojima je pogoršana epidemiološka situacija. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana.

„Vojkovi dani”: KUD Nova Zora čuva sjećanje na čuvara kulturne baštine

Osnovnoškolski debatni klub Velika Gorica upisuje nove članove

Gradonačelnik čestitao i zahvalio vatrogaskinjama DVD-a Ribnica: "Vi ste primjer i uzor ženama, poticaj mladima da se bave vatrogastvom"

FOTO Mičevec proslavio Dan mjesta i tri desetljeća KUD-a

Prva Ajvarijada DVD-a Turopolje: Najbolji ajvar spremio Jasmin Baručić

OSS-u Buševec prva nagrada na 32. susretu hrvatskih folklornih ansambala
