
Vikend rekorder uhvaćen nakon sudara na križanju Kolareve i Miošićeve
U vikend akciji velikogoričke policije na goričkim prometnicama zabilježeno je ukupno 22 prometnih prekršaja od čega je 14 vezanih za ciljanu akciju.
Najviše je bilo prekršaja vožnje pod utjecajem alkohola (5), bilo je 3 prekršaja prekoračenje brzine kretanja vozilom, 4 prekršaja nekorištenja sigurnosnog pojasa za vrijeme vožnje te po jedan prekršaj nepravilnog korištenja mobitela za vrijeme vožnje u vožnje pod zabranom.
Najveća koncentracija alkohola zabilježena je kod 57-godišnjaka koji je upravljao osobnim vozilom u Velikoj Gorici. Kretao se kolnikom ulice Slavka Kolara, dolaskom do raskrižja s Miošićevom sudjelovao je u prometnoj nesreći s materijalnom štetom gdje je utvrđeno da je upravljao vozilom za vrijeme dok je u organizmu imao prisutnost alkohola u koncentraciji od 1,90 promila-javlja policija.
Isti je uhićen, smješten u posebne prostorije za zadržavanje do prestanka djelovanja opojnog sredstva, te je istog dana uz Optužni prijedlog prepraćen na Općinski sud – prekršajni odjel.
-Za napomenuti je da su se tijekom vikenda dogodile tri prometne nesreće s materijalnom štetom

Turopolje otpor Vatrogasca u Kobiliću slomilo tek u završnih 20 minuta, hat-trick Smajića za slavlje obrezinske Mladosti, Buna sigurno korača prema naslovu prvaka

"Mini gastro" u Ščitarjevu postaje tradicija, krenule prijave!

Lomnica i Polet odigrali derbi bez pobjednika, Jelačić nije uspio svladati Slogu, Igor Gusak junak Klasa u osvajanju vrijednog boda kod Sutle Laduč

Preokret u završnici za zasluženo slavlje Velike Mlake: Stjepan Jurić i Ivan Bagarić pravi 'džokeri s klupe'

FOTO Održan „Projektni eko dan” u DV Velika Gorica: Odbačeni predmeti dobili novu namjenu

Koalicija SKNL – HDZ – HSU – DP predala kandidacijske liste za Zagrebačku županiju
