
Vikend-rekorder "dolijao" u Starom Čiču
U noćnim satima vikenda iza nas policija je provela pojačanu akciju nadzora vozača tijekom koje je ukupno troje vozača uhvaćeno u vožnji pod utjecajem alkohola.
Također su tijekom provođenja akcije i utvrđeni i ostali prekršaji: šest prekršaja nepropisne brzine te 14 prekršaja nepropisnog parkiranja-izvijestili su iz velikogoričke policije.
Ukupno je utvrđeno 23 prometnih prekršaja, dogodilo se devet prometnih nesreća, a najviše promila u prometu imao je 40-godišnjak.
-U petak, 7. prosinca, u 21:22 sata, 40-godišnji vozač osobnog automobila vozio je s 1,69 promila alkohola u krvi. Zaustavljen je na kolniku Velikogoričke ulice u Starom Čiču. Na mjestu događaja mu je privremeno oduzeta vozačka dozvola, izdan prekršajni nalog te je smješten u posebnu prostoriju do otrježnjenja.

Carević: Baš se veselim da se vraćamo na domaći teren, moramo biti 'na milijardu posto', to je moja odgovornost i moj zadatak

Prilika za dobro djelo: Rujanska akcija darivanja krvi kreće u ponedjeljak

Kreću pripremni radovi za rekonstrukciju Ulice Braće Radić u Mraclinu

Derbi Dinama i Turopolja u Novom Čiču, Posavec u Leknenom s Rakovcem igra za vrh ljestvice

Slavko Goluža: Gorica je puno bolja ekipa u odnosu na prošlu sezonu

Stigla je Noć borilačkih sportova!
