Vikend brojke: Novih 7 slučajeva u Velikoj Gorici
01.02.2021. / Maja Peranić
Područje Zagrebačke županije nakon vikenda broji 19 novozaraženih osoba od čega ih je 7 iz Velike Gorice.
-U odnosu na podatke od jučer oboljelo je 19 osoba (gradovi – 3 Samobor, 7 Velika Gorica, 2 Dugo Selo, 1 Vrbovec, općine – 1 Pušća, 3 Stupnik, 1 Križ, 1 Farkaševac), a ozdravilo je 65 osoba-stoji u priopćenju Zagrebačke županije.
Od danas su svi osnovnoškolci u svojim klupama, no već je za 2 razreda propisana samoizolacija.
Stožer civilne zaštite Zagrebačke županije apelira na sve stanovnike da se pridržavaju svih donesenih mjera i uputa te da posebice vode računa o socijalnoj distanci. Također, pozivaju ih da izbjegavaju putovanja. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana.
Zadnje objavljeno
Darko Blažinčić zaslužio 'Nagradu Milan Neralić' Hrvatskog olimpijskog odbora: Pokretačka snaga sporta u Velikoj Gorici
Ministar Ružić obišao radove na obnovi zgrade Centra za odgoj i obrazovanje u Zagrebačkoj
Nova klasa, stare navike: David Čonkaš pobjednički otvorio sezonu u Rotax Max Senior prvenstvu Hrvatske u kartingu
Bogat program Goričkih večeri: Glazba, radionice, kino na otvorenom i kazališne predstave
Bapče prvi put u povijesti proslavilo Dan mjesta i svog sveca zaštitnika: Želja je izgradnja kapelice, a prioritet krovište na Domu
Misa zahvalnica goričkih maturanata: Zahvalili na znanjima koja su stekli i molili za uspješan nastavak životnog puta