Vežite pojaseve! Policija najavila dvodnevnu akciju, sankcionirat će i putnike na stražnjim sjedalima
28.11.2021. / Maja Peranić
U ponedjeljak, 29. i utorak 30. studenog 2021. godine na području Policijske uprave zagrebačke provest će se preventivno-represivna akcija „Nadzor korištenja sigurnosnog pojasa, mobitela i dječjih sjedalica“ u kojoj će se nadzirati i sankcionirati ciljani prekršaji nekorištenja sigurnosnog pojasa kao i korištenje dječjih sjedalica i mobitela.
Osim prema vozačima i putnicima na prednjim sjedalima, mjere će se poduzimati i prema putnicima na stražnjim sjedalima vozila, kao i u slučaju nepropisnog prijevoza djece, sukladno važećim zakonskim odredbama.
-Ovim putem pozivamo vozače i putnike u cestovnom prometu da se pridržavaju zakonskih odredbi-poručili su iz policije.
Zadnje objavljeno
Zbog nevremena više od 400 intervencija na području Zagrebačke županije: Stožer obišao najpogođenija područja
Stigli rezultati Dječje smotre folklora: OSS Buševec, FA Šiljakovina i FA Turopolje predstavljat će nas na županijskoj razini
Počinje obnova Centra za odgoj i obrazovanje Velika Gorica vrijedna 6,6 milijuna eura
Stožer civilne zaštite na raspolaganju građanima koji se i dalje pozivaju na oprez
Degustirano mlado vino Grozdovaca: „I ove godine pit ćemo vrlo dobra i odlična vina“
[FOTO] Odiseja mladih goričkih odbojkaša: Sigurno stigli do Zadra na državnu završnicu prvenstva Hrvatske