Velikogoričke učiteljice primile Zahvalnice Zagrebačke županije za izniman doprinos i postignuća u radu
Predsjednica Županijske skupštine Martina Glasnović uručila je Zahvalnice Zagrebačke županije za izniman doprinos i postignuća u području društvene djelatnosti od značaja za Zagrebačku županiju za 26 odgojno-obrazovnih radnika iz osnovnih i srednjih škola, koje je Ministarstvo znanosti i obrazovanja nagradilo na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima u školskoj godini 2022./2023.
Radi se o odgojno-obrazovnim djelatnicima koji kontinuirano unaprjeđuju odgojno-obrazovni sustav Republike Hrvatske.
Među nagrađenima su i učiteljice iz velikogoričkih škola: Valentina Japec, Vesna Stipić i Erika Likan Kelentrić, učiteljice geografije, razredne nastave i vjeronauka iz Hribara, kao i Marina Mužek i Dalia Kager, učiteljice razredne nastave i informatike iz Kvaternika.

Uz zahvalu na svemu što rade, predsjednica Županijske skupštine Martina Glasnović istaknula je kako Zagrebačka županija već niz godina najveći iznos proračunskih sredstava izdvaja za izgradnju i adaptaciju kapitalnih školskih objekata kako bi uvjeti rada nastavnika i kvaliteta školovanja djece bili što bolji na cijelom području Zagrebačke županije, kako u ruralnim, tako i urbanim područjima.
Izvor: Zagrebačka županija
Galerija slika
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"
Patrik Lončar, Matej Turković i Lejla Lea Kajfeš zaslužili bronce na jakom G1/E1 BiH Openu u Sarajevu: Svi su pokazali iznimnu borbenost i želju!